تبلیغات
مركز آموزشهای تخصصی جهانگردی،هتلداری وهواپیمایی آوای پیشگامان زنجان

مركز آموزشهای تخصصی جهانگردی،هتلداری وهواپیمایی آوای پیشگامان زنجان
جهانگردی ابزاری برای صلح و گفتگوی تمدن ها
برای آشنایی با مركز روی ادامه مطلب كلیك كنید. 

مركز آموزشهای تخصصی جهانگردی و هتلداری آوای پیشگامان تنها مجری دوره های آموزشی کاربردی و تخصصی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گرشگری کشور در استان زنجان می باشد که از سال ۱۳۸۲ این دوره ها را طبق استانداردهای آموزشی سازمان فوق برگزار می نماید و فارغ التحصیلان گواهینامه رسمی و معتبر از سازمان مذکور دریافت می نمایند.

لازم به ذکر است گواهینامه اعطا شده به فارغ التحصیلان این دوره ها بطور قابل توجهی جهت اشتغال در شرکتهای خدمات مسافرتی و جهانگردی، آژانس های هواپیمایی، هتلها و اماکن گردشگری وتوریستی سطح کشور مؤثر می باشد و تاکنون تعداد زیادی از فارغ التحصیلان این دوره ها با اخذ گواهینامه جذب اشتغال و فعالیت در مراکز مذکور شده اند .

یکی از امتیازات ویژه ای که سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گرشگری کشور به دارندگان این گواهینامه ها قائل شده است امکان تأسیس شرکتهای خدمات مسافرتی و جهانگردی می باشد.

 این مؤسسه با برگزاری این دوره های تخصصی و کاربردی فرصتی کارآمد فراروی شرکت کنندگان  این دوره ها ایجاد می نماید، تا فارغ التحصیلان و علاقمندان این دوره ها ضمن بالا بردن دانش و آگاهی های مرتبط با صنعت جهانگردی، هتلداری و هواپیمائی، از فرصتهای شغلی ایجاد شده و امتیازات ارزشمند این دوره ها و گواهینامه معتبر و رسمی آن که در سطح کشور دارای اعتبار بوده و از ارزش بین المللی نیز برخوردار می باشد بهره مند گردند. امید است بتوانیم با توسعه آموزشهای این بخش گامی هرچند کوچک در راستای رشد و گسترش صنعت گردشگری برداریم.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 اردیبهشت 1388 توسط واحد آموزش
درباره وبلاگ


avayepishgaman@yahoo.com
Blog Skin